Fotografia ślubna to sztuka ukazująca najważniejszy dzień z życia zakochanej pary. Jako profesjonalny fotograf ślubny, któremu zaufały już dziesiątki narzeczeńskich par, wkładam całe serce w zdjęcia ślubne powstające tego magicznego dnia. Fotografia ślubna to nie tylko papierowa pamiątka. To emocje, miłość i szczęście, które dodaje skrzydeł.

Zdjęcia ślubne to wspomnienia na całe życie dla Was, waszych dzieci i wnuków. Jako polecany fotograf na ślub z wieloletnim doświadczeniem, w pełni angażuję się w zdjęciowe kompozycje, bo wiem, jak ważne będą po latach. Dzięki temu wydrukowane w fotoksiążce zdjęcia ślubne opowiedzą Waszą niepowtarzalną historię za każdym razem, gdy ją otworzycie.

fotografia ślubna wesele
fotografia ślubna wesele

Jako fotograf ślubny jestem dyskretny i niezauważalny podczas uroczystości, dzięki czemu uwieczniam wyjątkowe kadry przepełnione spontaniczną energią i nie są one sztywne i pozowane. Jeśli interesuje Was doświadczony fotograf ślubny i cena moich usługi lub macie jakiekolwiek pytania o fotografię ślubną, zdjęcia weselne etc. to chętnie odpowiem.

 

Fotograf na ślub i wesele

Wybór dobrego fotografa na wesele nie może być przypadkowy. Doświadczenie i lata praktyki nauczyły mnie, że każde zdjęcie z tego dnia musi opowiadać jakąś historię. Dlatego tak wielką wagę przykładam do kompozycji, kadrów i śledzę na bieżąco to, co dzieje się podczas uroczystości i zabawy, abyście, kiedy emocje już opadną, mogli przeżyć to jeszcze raz.

To, że uczestniczyłem w tak wielu ślubach jako fotograf weselny, nauczyło mnie jednego: każdy z nich jest niepowtarzalny, dlatego koncepcję na zdjęcia z wesela opracowuję po spotkaniu z narzeczonymi, na którym poznaję Wasze potrzeby, gusta i styl, a po wspólnym wyborze wprowadzam je w życie w tym szczególnym dniu.

fotografia ślubna wesele

Na co dzień mieszkam w okolicach Warszawy ale fotografuję w całej Polsce. Ślub humanistyczny, ślub plenerowy, cywilny czy kościelny – nie gra roli. Ważne jest to coś co mogę uchwycić między Wami. Robię zdjęcia ślubne zarówno na eleganckim weselu w pałacu, jak i rustykalnym przyjęciu w folwarku czy stodole.

Sesja ślubna w plenerze
Sesja ślubna w lesie to propozycja dla szukających miejsca cichego i intymnego, które podczas zdjęć pozwoli skupić się tylko na sobie. Niepowtarzalny klimat leśnych ścieżek, naturalna sceneria, gra promieni słonecznych przebijających się przez liście są genialnym tłem na sesję plenerową dla Młodej Pary.

 

fotografia ślubna wesele
fotografia ślubna wesele

Industrialna sesja miejska? – Warszawa daje dużo możliwości. A może nad morze?!… Klimatyczna, uczuciowa, pełna dobrej energii i prawdziwej, czystej miłości, taka właśnie może być Wasza sesja ślubna nad morzem. Siła żywiołu połączona z zapierającymi dech widokami o wschodzie lub zachodzie słońca stworzy niezapomniane kadry, w których Wy i to co Was łączy będzie grało pierwsze skrzypce.

 

Nie musicie się ogranicza do Warszawy i okolic gdzie na co dzień mieszkam. Góry to Wasza pasja? Oboje kochacie wspinać się i obcować z naturą? Sesja ślubna w górach będzie idealnym dopełnieniem Waszego reportażu ślubnego. Kolorystyczne kontrasty i niepowtarzalne widoki, które będą tłem dla Waszej miłości, sprawią, że plener ślubny będziecie z sentymentem wspominać bardzo długo.

Znając Was, wasze zainteresowania, styl życia i pragnienia chętnie zaproponuję idealne miejsce na wyjątkowy plener ślubny, jeśli sami nie do końca wiecie, na co się zdecydować, albo nie macie pomysłu. Z przyjemnością przygotuję kilka propozycji lokalizacji i koncepcji na sesję ślubną, byście mogli wybrać tę, która jest najbliższa Waszemu sercu.