Agatę zauważyłem na instagramie. Od razu przyciągnęła moją uwagę swoimi sesjami związanymi z tańcem. Jako, że ja trenowałem taniec towarzyski ok 10 lat jest to zawsze temat bardzo mi bliski.

Osoby które na co dzień pracują z własnym ciałem mają bardzo dużą samokontrolę i świadomość swoich ruchów. Podczas sesji jest to nieoceniona pomoc i widać od razu różnicę w pracy modelki.

Motywem przewodnim były zdjęcia w czerni i bieli. Delikatne, kobiece z odrobiną zmysłowości. Całą sesję wykonałem za pomocą tylko jednego światła – reporterskiej lampy błyskowej umieszczonej w softboxie. Obraz natomiast rejestrowany był moich pierwszym aparatem Nikonem D5000. Model który miał swoją premierę w 2009 jest na dzisiejsze czasy sprzętem bardzo archaicznym. Ja jednak lubię nim pracować od czasu do czasu. Daje mi możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i warsztatu technicznego.

Mając jeszcze chwilę czasu i chęci Mrrr Make Up Magdalena Oziomek wykonała tego dnia drugą  – bardziej odważną wersję makijażu Agacie. Naszym oczom ukazały się przepiękne kolory i delikatny efekt glow. Jako jedną ze stylizacji posłużył nam szary golf który nie do końca sprawdził się w zdjęciach B&W.

Byłem zauroczony współpracą w tak wspaniałą modelką. Teraz czekam tylko na znów sprzyjającą aurę aby wykonać z Agatą zdjęcia baletowe w plenerze.

Pozowała Agata Grabałowska Photomodel

Malowała Mrrr Make Up Magdalena Oziomek